Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

alişan için birbirini yediler!!!!

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

alişan için birbirini yediler!!!! Empty
MesajKonu: alişan için birbirini yediler!!!!   alişan için birbirini yediler!!!! Icon_minitimeC.tesi Mart 28, 2009 4:11 am

Yeğeninin nişanı sonrası morali bozulan Alişan, Almanya'nın Hamburg Kenti'nde verdiği konrserde hayranlarının sevgisiyle moral buldu. Florya Club isimli tıka basa dolu Türk diskoteğinde kızlar Alişan'a dokunmak, sahneye çıkmak için birbirleriyle yarışarak, korumaları zor durumda bıraktı.

Yeğeninin düğününden sonra yaşanan olayların kendisini çok üzdüğünü söyleyen Alişan, 'Hukuk süreci başlatıldı. O iki polis hakkında soruşturma açıldı. Bizim polise güvenimiz sonsuz. İki polisin münferit hareketini tüm polis teşkilatına mal edemem. İstanbul emniyetinin ne kadar iyi niyetle suç unsurlarının üstesinden gelmek için gece gündüz çalıştıklarını ben onlara çok yakın birisi olarak biliyorum' dedi.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Alişan, adını vermek istemediği çeşitli partilerden yerel seçimlerde kullanılmak üzere parti şarkısı istendiğini belirterek, 'Bir kaç partiden parti şarkısı teklifi geldi. Ben kabul etmedim. Çünkü sanatçı toplumun her kesmine hitap etmeli. Siyaset için kendimi çok genç hissediyorum. Ama belki ilerleyen senelerde siyasete girmeyi düşünebilirim. Onu da ancak sanatı bırakarak yaparım. Çünkü siyaset yapmak taraf olmak demek' dedi.

alişan için birbirini yediler!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Türkler İçin Söylenen Sözler
» Jennifer Aniston Gq Için Soyundu
» Turkcell'i Site Için Uyardı Hayatı Karardı
» Arayıpta Bulamadıgınız Program Isimlerini Yazın Sizin Icin Bulayım :)